РАДОСТИНА НИКОЛОВА - педагог - психолог
ПЕНКА ГЕНУРОВА - учител по български език и литература
НИНА ДИМОВА - учител по български език и литература
ДОНКА КУРТАКОВА - учител по български език и литература
ДИМИТЬР ВЕЛИЧКОВ - учител по български език и литература
ЕМИЛИЯ ГАНЧЕВА - учител по български език и литература
ЕЛЕНА КЕНДЕРОВА - учител по немски език
ЛЮБОМИР ВЕЛИЧКОВ - учител по немски език
НИКОЛИНА ВАСИЛЕВА - учител по немски език
РЕНЕТА MEРДЖАНОВА - учител по английски език
ВАСИЛКА ДЖАМБАЗОВА - учител по английски език
ГИНКА ПЕЦОВА - учител по английски език
СЛАВА АНДОНОВА - учител по английски и руски език
ЕЛИСАВЕТА ТОНОВА - учител по математика
НИКОЛИНА КРАЛЕВА - учител по математика
РУМЯНА АНГЕЛОВА - учител по математика
ЙОРДАН ЧАЛЬКОВ - учител по математика и информационни технологии
ГЕОРГИ МИХАЙЛОВ - учител по биология и химия
ТОМКА КРАИНИНА - учител по биология
МИЛЕНА МЛАДЕНОВА - учител по физика
ДАРИМИР ГЕНЕВ - учител по история
САШО ЙОРДАНОВ - учител по география
ЙОРДАНКА ЕНЧЕВА - учител по география
БОРЯНА ГЕОРГИЕВА - завършила СУ "Св. Климент
Охридски",
специалност - учител по история и философия
специализация - българска история
учител по история и философия
ВЛАДИМИР ГЕОРГИЕВ - учител по икономически дисциплини
РАДОСЛАВ ЦИКАЛОВ- учител по история
ТАТЯНА ТЬРКАЛАНОВА- учител по информатика и информационни технологии
ЛИЛЯНА ВЬЛЕВА - завършила ПУ"Паисий Хилендарски",
специалност - учител по физика и математика
специализация - Информатика и информационни технологии
Ръководител на компютърен кабинет
ГЕОРГИ ЗАХАРИЕВ - учител по физическа култура
НИКОЛА МАДИН - учител по физическа култура
НИКОЛИНКА ГОСТЕВА - учител по физическа култура
ИРИНА ХРИСТОСКОВА - учител по икономически дисциплини
ДОБРИНКА АНГЕЛОВА - учител по икономически дисциплини
ЛИЛЯНА КОНДОВА - учител по икономически дисциплини
РАЙНА МАЛИНОВА - учител по икономически дисциплини
ДОНКА ПАНЧЕВА - учител по икономически дисциплини
РУМЯНА СИРАКОВА - учител по икономически дисциплини
НИКОЛИНА ЛИСКОВА - учител по икономически дисциплини
ВЕНЕТКА ДИМИТРОВА - учител по икономически дисциплини
МИНКА ТРЕНДАФИЛОВА - учител по икономически дисциплини
МАРИЯ ДАСКАЛОВА - учител по икономически дисциплини
АННА ПАШОВА - учител по икономически дисциплини
КАТЯ ПЕТРОВА - учител по икономически дисциплини
МИРА МИХАЙЛОВА - учител по икономически дисциплини
ЗДРАВКА КИРИЧЕВА - учител по икономически дисциплини
ВАЛЯ МИНЧЕВА - учител по икономически дисциплини
ЕЛКА БАТАШКА - учител по икономически дисциплини
ДАФИНА Б0ЖИЛОВА - учител по икономически дисциплини
ДИMИТЬР НАЙДЕНОВ - учител по икономически дисциплини
ВЕЛИЧКА МАРКОВА - учител по икономически дисциплини
ВЕРКА КОЛАРОВА - учител по икономически дисциплини
МАРИАНА ЛАЛЬОВА - главен счетоводител
АНЕТА ЗАШЕВА - счетоводител - касиер
МАЯ ГЕОРГИЕВА - библиотекар
СНЕЖАНКА БАЖЛЕКОВА - административно-технически сътрудник
ВЕСЕЛИНА БАЙГЬНОВА - административно-технически сътрудник
НЕНКА ГЕРГИМИНОВА - домакин |